Kwalifikacja wstępna Uzupełniająca

Kurs zawiera:

Kwalifikacja wstępna uzupełniająca – kto powinien się nią zainteresować?

To szkolenie przeznaczone jest dla osób, które mają już uprawnienia kwalifikacji wstępnej dla jednej grupy prawa jazdy, ale chcą rozszerzyć swoje kompetencje o następne kategorie. Będzie odpowiednie dla osób, które mają już prawo jazdy kategorii D, D+E, D1, D1+E i chcą rozszerzyć swoje kwalifikacje wstępne o kategorie C, C+E, C1, C1+E i na odwrót – mają już kwalifikacje wstępne C, C+E, C1, C1+E i chcą uzyskać uprawnienia dla D, D+E, D1, D1+E.

Wymagania

Kurs dostępny z dofinansowaniem z funduszy Unijnych!

 • Program Kariera
  dla osób pracujących/prowadzących działalność gospodarczą, bez wyższego wykształcenia
  87% dofinansowania  – do kwoty 2700 zł
 • Program Kariera Zawodowa
  dla osób pracujących bez wyższego wykształcenia
  85% dofinansowania  – do kwoty 5055 zł
 • Małopolskie Bony Rozwojowe M-Bon
   dla przedsiębiorców i ich pracowników
  80% dofinansowania  – do kwoty 2700 zł
 • Z POWERem w przyszłość
  dla osób bezrobotnych w wieku 15-29 lat
  100% dofinansowania
 • Siła kompetencji
   dla osób, których umowy o prace czy zlecenia nie zostały przedłużone

Dowiedz się więcej >>

Jak wygląda kurs kwalifikacji wstępnej uzupełniającej?

Jak sama nazwa wskazuje, jest to szkolenie uzupełniające, dlatego jest o wiele krótsze niż kurs podstawowy. Składa się z dwóch części – teoretycznej i praktycznej. Część teoretyczna (w formie wykładu) trwa 65 godzin, a praktyczna (jazda w ruchu drogowym) 5 godzin. Po ukończeniu kursu kursant podchodzi do egzaminu teoretycznego, który ma formę testu. Jest on przeprowadzany przez 3-osobową komisję egzaminacyjną powołaną przez wojewodę. Jeśli kursant pozytywnie zakończy egzamin, w terminie do 7 dni od zdania egzaminu wojewoda stosowny do miejsca zamieszkania kursanta wydaje świadectwo kwalifikacji zawodowej uprawniające do pracy jako zawodowy kierowca.

Etapy Kursów

Zapisz się na kurs prawa jazdy ONLINE

Szukasz dobrego miejsca na kurs kwalifikacji wstępnej? Zapraszamy do OES Kraków

Jeśli kurs kwalifikacji wstępnej uzupełniającej w Krakowie, to tylko w OES! Od lat szkolimy kierowców, więc z ręką na sercu możemy powiedzieć, że wiemy, co robimy. Mamy wiedzę, doświadczenie, a nasza kadra to sami wysoko wyspecjalizowani instruktorzy i wykładowcy. W przypadku kwalifikacji zawodowych warto postawić na pewną kartę – bez wątpienia jest nią OES. Mamy już kilka ośrodków w Krakowie i okolicach, a do tego cały czas się rozwijamy. Staramy się wychodzić naprzeciw potrzebom naszych kursantów i każdego z nich traktujemy indywidualnie. Pomagamy w załatwianiu formalności, wiele rzeczy może u nas załatwić bez wychodzenia z domu, a nasze biura są otwarte w soboty. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i zapisu na szkolenia.

Postaw na nas!

Chcesz zrobić prawo jazdy? Kraków i OES to idealne połączenie. Jesteśmy doświadczoną i jedną z największych szkół jazdy w Krakowie. Posiadamy już 6 placówek, a wszystko po to, by każdy mógł wybrać dogodną lokalizację dla siebie. Można nas znaleźć w 4 lokalizacjach w Krakowie oraz w Zabierzowie i Wieliczce. W każdej z naszych lokalizacji oferujemy kursy i szkolenia na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, by wiedzę przekazywała kursantom świetnie wyszkolona kadra instruktorów, którzy dysponują fachową wiedzą i dużym doświadczeniem, a co więcej są pasjonatami w swojej dziedzinie.

Zapisz się na kurs

Klasycznie...