Kurs prawo jazdy Kat. B

Kurs zawiera:

Prawo jazdy B Kraków – jakie są wymagania?

Prawo jazdy B Kraków to bez wątpienia najpopularniejsza kategoria wybierana przez kursantów. Upoważnia ona do kierowania pojazdem samochodowym dopuszczalnej masie całkowitej nieprzekraczającej 3,5 t z wyjątkiem autobusu i motocykla, wyżej wymienionymi pojazdami z przyczepą lekką lub inną niż lekka (wtedy łączna masa samochodu i przyczepy nie może być większa niż 4250 kg), a także ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym z przyczepą lekką. 

Prawo jazdy B Kraków  może uzyskać każdy. Warunkiem wstępnym jest ukończenie 18 roku życia (do egzaminu należy podejść po osiągnięciu pełnoletności, ale kurs można rozpocząć 3 miesiące wcześniej) i wyrobienie Profilu Kandydata na Kierowcę (PKK). Chętnie pomożemy w dopełnieniu wszelkich formalności. 

Uprawnienia

Wymagania

Kurs dostępny z dofinansowaniem z funduszy Unijnych!

 • Program Kariera
  dla osób pracujących/prowadzących działalność gospodarczą, bez wyższego wykształcenia
  87% dofinansowania  – do kwoty 2700 zł
 • Program Kariera Zawodowa
  dla osób pracujących bez wyższego wykształcenia
  85% dofinansowania  – do kwoty 5055 zł
 • Małopolskie Bony Rozwojowe M-Bon
   dla przedsiębiorców i ich pracowników
  80% dofinansowania  – do kwoty 2700 zł
 • Z POWERem w przyszłość
  dla osób bezrobotnych w wieku 15-29 lat
  100% dofinansowania
 • Siła kompetencji
   dla osób, których umowy o prace czy zlecenia nie zostały przedłużone

Dowiedz się więcej >>

Jak wygląda kurs prawa jazdy kategorii B?

W OES Kraków wychodzimy naprzeciw potrzebom kursantów, dlatego stworzyliśmy kilka wariantów kursów na prawo jazdy kategorii B. Klasyczny kurs obejmuje 30 godzin zajęć teoretycznych i tyle samo godzin zajęć praktycznych. Wszystkie zajęcia odbywają się stacjonarnie w naszych ośrodkach szkoleniowych. 

Dla osób, które chcą więcej czasu przeznaczyć na praktykę, stworzyliśmy kurs rozszerzony I (z 30 godzinami zajęć teoretycznych i 40 godzinami zajęć praktycznych) oraz kurs rozszerzony II (z 30 godzinami zajęć teoretycznych i 50 godzinami zajęć praktycznych). W przypadku kursów rozszerzonych egzamin wewnętrzny jest darmowy.

Dla osób chcących szybko uzyskać prawo jazdy utworzyliśmy kurs przyspieszony (z 30 godzinami zajęć teoretycznych i 30 godzinami zajęć praktycznych), który będzie trwał najwyżej 6 tygodni. 

Osoby, które wolą, by wszystkie zajęcia były prowadzone indywidualnie, zapraszamy na kurs indywidualny. Wszystkie zajęcia teoretyczne odbywają się w formie e-learningu, a dodatkowo kursant może odbyć dodatkową, darmową konsultację związaną z teorią z instruktorem. Kurs indywidualny obejmuje część teoretyczną i 34 godziny zajęć praktycznych.

Obecnie prowadzimy także kursy z częścią teoretyczną w formie e-learningu oraz kursy dla obcokrajowców. Wszystkie nasze kursy oprócz zajęć teoretycznych i praktycznych obejmują też wewnętrzny egzamin teoretyczny i praktyczny.

Etapy Kursów

Zapisz się na kurs prawa jazdy ONLINE

Kursy na prawo jazdy kat. B – zapraszamy do OES Kraków

Jeśli chcesz sprawnie i w dobrej atmosferze uzyskać uprawnienia kategorii B, zapraszamy do naszych ośrodków w Krakowie i okolicach. Warto wybrać naszą szkołę z kilku ważnych powodów. Po pierwsze nasza wysoko wyspecjalizowana ma duże doświadczenie w szkoleniu kierowców i skutecznie pomogła uzyskać uprawnienia już wielu osobom. Po drugie do wyłącznej dyspozycji naszych kursantów udostępniamy plac manewrowy i prywatne sale wykładowe. Po trzecie zajęcia praktyczne odbywają się na wysokiej jakości pojazdach, które są takie same jak na egzaminach państwowych, dzięki czemu kursanci unikają dodatkowego stresu. Po czwarte każdego kursanta traktujemy indywidualnie i pomagamy mu dopełnić wszelkich formalności. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem i zapisu na kurs.

Postaw na nas!

Chcesz zrobić prawo jazdy? Kraków i OES to idealne połączenie. Jesteśmy doświadczoną i jedną z największych szkół jazdy w Krakowie. Posiadamy już 6 placówek, a wszystko po to, by każdy mógł wybrać dogodną lokalizację dla siebie. Można nas znaleźć w 4 lokalizacjach w Krakowie oraz w Zabierzowie i Wieliczce. W każdej z naszych lokalizacji oferujemy kursy i szkolenia na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, by wiedzę przekazywała kursantom świetnie wyszkolona kadra instruktorów, którzy dysponują fachową wiedzą i dużym doświadczeniem, a co więcej są pasjonatami w swojej dziedzinie.

Zapisz się na kurs

Klasycznie...

Promocja!
Original price was: 3.500,00zł.Current price is: 3.300,00zł.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Promocja!
Original price was: 3.600,00zł.Current price is: 3.400,00zł.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Promocja!
Original price was: 3.100,00zł.Current price is: 2.900,00zł.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
Promocja!
Original price was: 3.600,00zł.Current price is: 3.400,00zł.
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page