Kurs na Wózki Widłowe Kraków

Kurs zawiera:

Kurs na wózek widłowy – każdy powinien to wiedzieć!

Kurs na wózki widłowe Kraków przeznaczony jest dla osób, które pragną zdobyć nowe kwalifikacje i uzyskać uprawnienia operatora wózka widłowego, a dokładniej kilku typów wózków widłowych, czyli wózków jezdniowych podnośnikowych wraz z wymianą butli gazowych, wózków jezdniowych naładowanych, wózków jezdniowych unoszących i wózków ciągnikowych. Jednak to nie wszystko – kurs ten daje także uprawnienia UDT (Urzędu Dozoru Technicznego). Inaczej mówiąc, uprawnia do obsługi lub konserwacji urządzeń podlegających dozorowi technicznemu. 

Aby zdobyć uprawnienia operatora wózka widłowego należy spełnić kilka wymagań. Kandydat musi mieć ukończone 18 lat i posiadać co najmniej wykształcenie podstawowe. Musi również przedstawić w ośrodku zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań do pracy w charakterze operatora wózków widłowych. 

Uprawnienia

Wymagania

Kurs dostępny z dofinansowaniem z funduszy Unijnych!

 • Program Kariera
  dla osób pracujących/prowadzących działalność gospodarczą, bez wyższego wykształcenia
  87% dofinansowania  – do kwoty 2700 zł
 • Program Kariera Zawodowa
  dla osób pracujących bez wyższego wykształcenia
  85% dofinansowania  – do kwoty 5055 zł
 • Małopolskie Bony Rozwojowe M-Bon
   dla przedsiębiorców i ich pracowników
  80% dofinansowania  – do kwoty 2700 zł
 • Z POWERem w przyszłość
  dla osób bezrobotnych w wieku 15-29 lat
  100% dofinansowania
 • Siła kompetencji
   dla osób, których umowy o prace czy zlecenia nie zostały przedłużone

Dowiedz się więcej >>

Jak wygląda kurs na wózek widłowy?

Kurs na wózki widłowe składa się z części teoretycznej i praktycznej. Na części teoretycznej poruszane są zagadnienia z zakresu przepisów prawnych dot. wózków widłowych, budowy i charakterystyki tychże pojazdów, a także techniki transportu ładunków na wózkach w sposób najbardziej efektywny i bezpieczny. Podczas części praktycznej kursanci uczą się nie tylko poruszania się wózkami widłowymi, ale także precyzji ruchów, optymalnego wykorzystania tego urządzenia (oceny ciężkości i wielkości ładunków oraz odległości od innych elementów). Kurs kończy się egzaminem UDT przed komisją powołaną przez Urząd Dozoru Technicznego, który również obejmuje część teoretyczną i praktyczną.

Etapy Kursów

Zapisz się na kurs prawa jazdy ONLINE

Kurs na wózek widłowy Kraków – zrób go w OES!

Zapraszamy do odbycia kursu na wózki widłowe w naszych ośrodkach. Jesteśmy doświadczoną szkołą, która zna się na szkoleniu. W OES to kursanci są dla nas najważniejsi, dlatego do każdego z nich podchodzimy indywidualnie i pomagamy w dopełnieniu formalności. Nasze kursy na wózki widłowe prowadzone są przez wysoko wykwalifikowaną kadrę, która z pewnością sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i zapisu na kurs.

Postaw na nas!

Chcesz zrobić prawo jazdy? Kraków i OES to idealne połączenie. Jesteśmy doświadczoną i jedną z największych szkół jazdy w Krakowie. Posiadamy już 6 placówek, a wszystko po to, by każdy mógł wybrać dogodną lokalizację dla siebie. Można nas znaleźć w 4 lokalizacjach w Krakowie oraz w Zabierzowie i Wieliczce. W każdej z naszych lokalizacji oferujemy kursy i szkolenia na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, by wiedzę przekazywała kursantom świetnie wyszkolona kadra instruktorów, którzy dysponują fachową wiedzą i dużym doświadczeniem, a co więcej są pasjonatami w swojej dziedzinie.

Zapisz się na kurs

Klasycznie...

810,00
Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page