Kursy na prawo jazdy Kraków

Kurs prawa jazdy Kraków zza kierownicy dla każdego

Szkoły jazdy od kilku lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Coraz więcej osób chce umieć prowadzić nie tylko samochód, ale też inne pojazdy. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że daje to niezależność i wygodę. Osoba zmotoryzowana nie jest zależna od komunikacji miejskiej, może dojechać tam, gdzie publiczny transport nie dociera, a to wszystko w krótszym czasie. Jazda samochodem jest też bardziej komfortowa i pozwala na zabranie większego bagażu. Co więcej, samochodem łatwiej jest podróżować w więcej osób, na przykład rodzinie z dziećmi. Można powiedzieć, że w dzisiejszych czasach prawo jazdy często jest niezbędne, dlatego warto się o nie postarać. 

Co oferujemy w OES?

Kurs prawo jazdy Kraków – czy wiesz, co łączy te sformułowania? OES – nasza szkoła jazdy. Jesteśmy jedną z największych szkół w Krakowie, a w dodatku mamy naprawdę szeroką ofertę. Przede wszystkim oferujemy kursy prawa jazdy wszystkich kategorii: AM, A1, A2, A, B1, B, C, D, BE, CE, dlatego każdy klient na pewno znajdzie tutaj to, czego potrzebuje. 

Co więcej organizujemy bardzo dużo innych kursów i szkoleń, m.in. szkolenia zawodowe dla kierowców (w różnych trybach i wariantach), kursy na operatora żurawia przeładunkowego (HDS) czy kursy na przewoźnika materiałów niebezpiecznych (ADR). W naszej ofercie znajdują się też kursy na diagnostę samochodowego, kombajn zbożowy, wózki widłowe, operatora koparki, ale także instruktora nauki jazdy. Prowadzimy również warsztaty dla instruktorów i pomagamy w zdobyciu certyfikatu kompetencji zawodowych. 

Coraz większą popularnością cieszą się nasze kursy finansowane z funduszy unijnych dla pracowników i przedsiębiorców, ale też osób bezrobotnych, które chcą się przekwalifikować. Posiadamy w tym zakresie duże doświadczenie i do każdej osoby podchodzimy indywidualnie.

Szykujesz się na kurs jazdy? Kraków i OES to najlepsze rozwiązanie!

Nasza auto szkoła Kraków to najlepszy wybór dla osób, dla których ważne jest doświadczenie w nauce i wysoki poziom świadczonych usług. Jesteśmy na rynku już od 2001 roku i posiadamy aż 6 placówek w Krakowie i nie tylko. Naszą kadrę stanowią wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy są pasjonatami w swojej dziedzinie i przekazują wiedzę w przystępny sposób. Co więcej, dużo osób podkreśla, że to właśnie zadowolona i uśmiechnięta kadra to czynnik, dla którego chcą przychodzić na szkolenie. 

Spośród innych szkół jazdy wyróżnia nas to, że do wyłącznej dyspozycji naszych kursantów oddajemy plac manewrowy oraz posiadamy własne sale szkoleniowe. Pojazdy, którymi poruszamy się na zajęciach, są takie same, jak na egzaminach zewnętrznych, co pozwala kursantom na uniknięcie dodatkowego stresu. W naszej szkole dostępnych jest wiele ułatwień. Klientów obsługujemy kompleksowo – posiadamy możliwość realizacji badań lekarskich i psychotechnicznych, więc wszystko mogą oni załatwić w jednym miejscu. Co więcej, do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie – z góry ustalamy grafik zajęć praktycznych, dzięki czemu każda osoba wie, jak długo potrwa kurs i na jakie terminy musi się przygotować. Zapraszamy wszystkie osoby z Krakowa, Wieliczki, Gdowa i okolic!