Jazdy doszkalające Kraków

Kurs zawiera:

Jazdy doszkalające – bo praktyka czyni mistrza

Często zdarza się, że kursanci mimo ukończenia kursu na prawo jazdy i wyrobienia wszystkich godzin zajęć praktycznych wciąż nie czują się pewnie za kółkiem. Czasami jest też tak, że pomimo kilku prób nie udaje im się zdać państwowego egzaminu praktycznego. Nie jest to żaden powód do wstydu! Po prostu niektóre osoby potrzebują więcej czasu, by opanować perfekcyjnie jazdę samochodem czy innym pojazdem. Właśnie dla takich osób w naszych ośrodkach stworzyliśmy możliwość wykupienia dodatkowych jazd doszkalających. 

Jazdy doszkalające w Krakowie to po prostu dodatkowe godziny zajęć praktycznych z instruktorem. W ich trakcie kursant jeździ po placu manewrowym oraz w ruchu miejskim pod czujnym okiem instruktora. Takie jazdy to świetna okazja do ćwiczenia manewrów, w których kursant czuje się najmniej pewnie (na przykład parkowanie, manewry na skrzyżowaniach czy rondach). To również możliwość poczucia się pewniej za kierownicą i zniwelowania niepotrzebnego stresu, który często bywa główną przyczyną niezdanych egzaminów.

Doszkalanie kierowców – zapraszamy do OES!

Jazdy doszkalające Kraków we wszystkich kategoriach prawa jazdy: AM, A1, A2, A, B1, B, B+E, C, C+E, D. Można wykupić dowolną liczbę godzin jazd, a ceny za godzinę zajęć zaczynają się od 80 zł. 

Nasza oferta jazd doszkalających jest skierowana zarówno do osób, które kończyły kurs w naszym ośrodku, ale też tych, którzy odbyli go gdzie indziej. Wszystkie zajęcia są prowadzone na pojazdach takich samych jak na egzaminach państwowych.

Zapisz się na kurs prawa jazdy ONLINE

Jazdy doszkalające Kraków – OES to najlepszy wybór!

Zapraszamy do naszych ośrodków na jazdy doszkalające. Nasi klienci uczą się pod okiem najlepszych, doświadczonych instruktorów, którzy z pewnością pomogą zniwelować problemy dotychczas pojawiające się podczas jazdy. Wytłumaczą wszelkie niejasności i pomogą nabrać pewności za kierownicą. U nas każda osoba decydująca się na jazdy doszkalające sama może wybrać sobie instruktora, tak by czuć się komfortowo. Zapraszamy do kontaktu!

Postaw na nas!

Chcesz zrobić prawo jazdy? Kraków i OES to idealne połączenie. Jesteśmy doświadczoną i jedną z największych szkół jazdy w Krakowie. Posiadamy już 6 placówek, a wszystko po to, by każdy mógł wybrać dogodną lokalizację dla siebie. Można nas znaleźć w 4 lokalizacjach w Krakowie oraz w Zabierzowie i Wieliczce. W każdej z naszych lokalizacji oferujemy kursy i szkolenia na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, by wiedzę przekazywała kursantom świetnie wyszkolona kadra instruktorów, którzy dysponują fachową wiedzą i dużym doświadczeniem, a co więcej są pasjonatami w swojej dziedzinie.

Zapisz się na kurs

Klasycznie...

... albo