Plac Manewrowy

Robisz prawo jazdy? Plac manewrowy to podstawa!

Zajęcia na placu manewrowym to niezbędna część praktycznie każdego kursu na prawo jazdy. Zazwyczaj towarzyszy im lekka ekscytacja, ponieważ jest to najczęściej moment poznawania pojazdu i początek motoryzacyjnej przygody. To na placu manewrowym kursant po raz pierwszy wsiada do pojazdu i uczy się podstaw jego działania – jak włączyć światła, jak zmienia się biegi, jak działa sprzęgło i gaz. Na placu pod okiem instruktora kursant uczy się ruszać i hamować, a także wykonuje różnego rodzaju manewry. Plac manewrowy to etap przygotowawczy przed zajęciami w ruchu miejskim, dlatego ważne jest, aby go odpowiednio wykorzystać.

Place manewrowe Kraków – zapraszamy do dwóch ośrodków OES

W OES Kraków stawiamy na jakość i komfort zajęć dla naszych kursantów, dlatego do ich wyłącznej dyspozycji oddajemy dwa profesjonalne place manewrowe. Dzięki temu nikt niepożądany nie będzie zakłócał procesu szkoleniowego, a nauka będzie mogła przebiegać bez przeszkód.

Dla wygody naszych klientów nasze place podzieliliśmy według kategorii prawa jazdy, dzięki czemu nie jest na nich tłoczno. W Krakowie przy ul. Prądnickiej 32 znajduje się plac na osób, które są w trakcie kursu kategorii AM, A1, A2, A, B1 oraz B; przy ul. Wilczej znajduje się natomiast nasz plac manewrowy dla kategorii C, C+E oraz D. 

Interesuje Cię sprawdzony plac manewrowy w Krakowie? OES to najlepszy wybór!

Jeśli szukasz sprawdzonego ośrodka prawa jazdy, który nie tylko posiada doświadczoną kadrę, ale dba także o przestrzeń w jakiej szkolenie się odbywa, to zapraszamy do naszych ośrodków. Nasze profesjonalne place manewrowe są naszą własnością, więc kursanci mogą w spokoju odbywać swoje zajęcia bez zakłóceń i zbędnego stresu. Oczywiście korzystanie z placów jest zawarte w cenie kursu prawa jazdy, więc nic nie trzeba dopłacać. Zapisy na zajęcia na placu odbywają się indywidualnie na początku praktycznej części kursu na prawo jazdy. Szczegółów można się dowiedzieć telefonicznie lub w naszych biurach. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i zapisu na kursy. W ramach pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie.