Certyfikat kompetencji Zawodowych Kraków

Kurs zawiera:

Kurs kompetencji zawodowych – dla kogo jest przeznaczony?

Certyfikat kompetencji zawodowych przeznaczony jest dla osób, które pragną rozpocząć działalność gospodarczą w transporcie drogowym. Według obecnych przepisów, aby móc wykonywać krajowy i międzynarodowy zarobkowy przewóz osób i przedmiotów, należy uzyskać Certyfikat kompetencji zawodowych, do którego nasz kurs przygotowuje.

Podczas naszego szkolenia poruszane są zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, prawa handlowego, prawa socjalnego, prawa podatkowego, działalności gospodarczej i zarządzania jej finansami, informacji o dostępie do rynku, norm technicznych i technicznych aspektów działalności oraz bezpieczeństwa drogowego.

Uprawnienia

Wymagania

Kurs na certyfikat kompetencji zawodowych – jak przebiega?

Kurs to cykl wykładów o tematyce międzynarodowego i krajowego przewozu osób i rzeczy. Po jego ukończeniu kursant podchodzi do państwowego egzaminu organizowanego przez Instytut Transportu Drogowego. Koszt kursu w naszej szkole to ok. 1200 zł, ale często na naszej stronie internetowej można znaleźć różnego rodzaju promocje, dlatego zachęcamy do jej śledzenia na bieżąco. Dodatkowo opłata za egzamin państwowy wynosi 500 zł, a opłata za wydanie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych – 300 zł. 

Etapy Kursów

Ceryfikat kompetencji zawodowych kraków

Zapisz się na kurs prawa jazdy ONLINE

Certyfikat kompetencji zawodowych Kraków to najlepsze rozwiązanie!

Jeśli szukasz ośrodka, który doskonale przygotuje Cię do zdania egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych, to OES spełni Twoje oczekiwania. Mamy duże doświadczenie w prowadzeniu kursów i szkoleń (jesteśmy na rynku już od 2001 roku). Nasza kadra to najlepsi wykładowcy i instruktorzy. Posiadamy 6 ośrodków w Krakowie i okolicach, więc z pewnością znajdziesz lokalizację dla Ciebie. Do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie i kompleksowo, dlatego staramy się pomóc mu w dopełnieniu wszelkich formalności (również bez wychodzenia z domu). Służymy też zawsze pomocą w razie wątpliwości. Zapraszamy do zapoznania się z całą naszą ofertą i zapisu na kursy. Jeśli możemy jakoś pomóc, to zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszelkie pytania.

Zapisz się na kurs

Klasycznie...