Karta Rowerowa Kraków

Kurs zawiera:

Karta rowerowa – do czego upoważnia i jakie są wymagania?

Pierwszy krok na drodze do samodzielnego i bezpiecznego poruszania się po drodze! Przygotujemy Cię na najróżniejsze sytuacje drogowe i pokażemy jak ich unikać. Kurs na kartę rowerową Kraków, to doskonała inwestycja w przyszłego, pewnego kierowcę kolejnych pojazdów. Orientacja na drodze, oswojenie ze stresem, znajomość zasad ruchu drogowego, biegłość w zmianach przepisów – to wszystko, ćwiczone od dziecka w praktyce, pozwala młodym kierowcom na pewniejsze i bardziej bezpieczne prowadzenie pojazdów. 

Uprawnienia

Wymagania

Kurs dostępny z dofinansowaniem z funduszy Unijnych!

 • Program Kariera
  dla osób pracujących/prowadzących działalność gospodarczą, bez wyższego wykształcenia
  87% dofinansowania  – do kwoty 2700 zł
 • Program Kariera Zawodowa
  dla osób pracujących bez wyższego wykształcenia
  85% dofinansowania  – do kwoty 5055 zł
 • Małopolskie Bony Rozwojowe M-Bon
   dla przedsiębiorców i ich pracowników
  80% dofinansowania  – do kwoty 2700 zł
 • Z POWERem w przyszłość
  dla osób bezrobotnych w wieku 15-29 lat
  100% dofinansowania
 • Siła kompetencji
   dla osób, których umowy o prace czy zlecenia nie zostały przedłużone

Dowiedz się więcej >>

Jak wygląda kurs na kartę rowerową?

Karta rowerowa Kraków – Twoje dziecko ukończyło 10 rok życia? Chcesz zadbać o jego bezpieczeństwo, wspierać jego samodzielność i budować poczucie odpowiedzialności? Zapisz je na kurs. Wszelkich formalności dopełnisz za pośrednictwem naszej strony. 

Etapy Kursów

Zapisz się na kurs prawa jazdy ONLINE

Karta rowerowa kraków – zapraszamy do OES!

Jesteśmy zdania, że dobry kierowca, to bezpieczny kierowca. Taki, który zna swoje możliwości oraz umie zatroszczyć się o siebie i innych użytkowników drogi. Poczucia odpowiedzialności nie buduje się z dnia na dzień. Zadbaj o przyszłość swojego dziecka już dziś! Daj mu poczucie bezpieczeństwa do dalszego rozwoju. Nasza wykwalifikowana kadra pomaga młodym użytkownikom dróg poznać swoje prawa i obowiązki, dostosowując sposób przekazywania materiału do wieku dziecka. Dając mu wiedzę i umiejętności dajemy poczucie bezpieczeństwa do dalszego rozwoju i samodzielności. 

Postaw na nas!

Chcesz zrobić prawo jazdy? Kraków i OES to idealne połączenie. Jesteśmy doświadczoną i jedną z największych szkół jazdy w Krakowie. Posiadamy już 6 placówek, a wszystko po to, by każdy mógł wybrać dogodną lokalizację dla siebie. Można nas znaleźć w 4 lokalizacjach w Krakowie oraz w Zabierzowie i Wieliczce. W każdej z naszych lokalizacji oferujemy kursy i szkolenia na najwyższym poziomie. Troszczymy się o to, by wiedzę przekazywała kursantom świetnie wyszkolona kadra instruktorów, którzy dysponują fachową wiedzą i dużym doświadczeniem, a co więcej są pasjonatami w swojej dziedzinie.

Zapisz się na kurs

Klasycznie...